[Firma] Szkolenie Excel


Szczegóły

Zapraszamy do witryny internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy MS Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta zawiera profesjonalne kursy Excel zarówno dla początkujących w których kursant rozpoczynający pracę z Excel-em zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami robienia i funkcjonowania arkuszy kalkulacyjnych, opanuje umiejętności pozwalające na pracę z przetwarzaniem danych , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem wykresów
poprzez Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla osób , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki, któremu kursant pogłębi wiedzę z obszaru analizy danych, budowania skomplikowanych formuł , segregowanie danych , tworzenie wykresów, co w przyszłości przełoży się na szybsze i sprawniejsze wykorzystanie możliwości MS Excel-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś rozpocząć kurs Microsoft Excel , napisz do nas e-maila, a prześlemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu rozpocząć szkolenie .

Na naszej stronie znajdziecie szkolenia z programowania w języku VBA w aplikacji Excel jak również pozostałe szkolenia z pakietu MS Office .

Na stronie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące kursów oraz terminów poszczególnych szkoleń . Kursy Excel prowadzone są w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Kursy Excel prowadzimy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Toruniu, Warszawie Lublinie, Katowicach . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegółowy program możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu zaawansowania danej grupy szkoleniowej .

Jeżeli brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na szkolenie otwarte , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą trenera - kamera nie jest wymagana) forma zajęć online niczym się nie różni od kursów Excel „face to face” . Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenie Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano27.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię