[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia urządzeń ekstrakcyjnych. Zajmujemy się wynajmem urządzeń do prania mechanicznego. W magazynie posiadamy urządzenia do prania marki Karcher. Oferowane odkurzacze są profesjonalnie serwisowane.

W ofercie mamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Razem z maszyną przekazujemy 2 ssawki: do czyszczenia tapicerki a także do czyszczenia dywanów.

Jest możliwość wynajmu na dobę lub cały weekend. Sprzęt można wynająć szybko w biurze przedsiębiorstwa. Na obszarze Warszawy i okolic np. w Markach czy Duchnowie dowozimy i odbieramy sprzęt wprost do Konsumenta.

Powinno się prać wykładziny nie mniej niż co pół roku. Dzięki dokładnemu czyszczeniu można utrwalić nienaganny stan kanapy. W środku tapicerki gromadzi się duża ilość roztoczy. Ponadto brudna sofa nie prezentuje się atrakcyjnie.

Specjalistyczne przedsiębiorstwa ze stolicy na ogół wykonują usuwanie brudu kanap metodą ekstrakcyjną. Skupia się na praniu materiału mieszaniną wody i proszku. To nieskomplikowana i bardzo skuteczna metoda, która doskonale sprawdza się w przypadku najcięższych do usunięcia plam.

Czy możliwe jest pozbycie się różnorodnych zabrudzeń z tapicerki? Na ogół tak. Należycie dobrana metoda wraz z nowoczesnym urządzeniem oraz dobrymi płynami do prania umożliwia wyeliminować wyjątkowo uciążliwe plamy, jakie źle wpływały na „look” wykładziny.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię