[Firma] Schody z drewna do wnętrza od producenta

  • By Drewdom
  • Kategoria Budownictwo
  • Lokalizacja Biłgoraj

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Przedmiotem oferty są wygodne schody drewniane na wymiar. Jeżeli poszukujesz eleganckie, dokładnie wykonane schody do wnętrza domu to możesz zakończyć swoje poszukiwania. Stolarnia Drewdom wykonuje schody z drewna już od prawie 40 lat – zlokalizowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do najwyższej jakości drewna. Jest to zakład rodzinny z wielkim doświadczeniem i praktyką. Na temat schodów wiedzą wszystko! Tak duże doświadczenie ma przełożenie na sposób wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu oraz świetny kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom wykonuje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Teren działa firmy to wschodnia część kraju.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak popularne? Drewno jest naturalnym materiałem, który wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność i idealnie współgra z zielonymi ozdobami, szklanymi detalami, ceglaną ścianą, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest wytrzymałe i pięknie się prezentuje, nawet po wielu latach. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style wystroju wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a także wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest pokazana galeria schodów Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody z drewna do wnętrza od producenta
Ogłoszenieprywatne
Dodano23.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię